Logu tīrītāju slotiņas [Mazda]


Tīrs Jūsu Mazda vējstikls ir viens no punktiem, kas ļauj Jums vadīt automašīnu droši un pārliecinoši. Lai tā tas vienmēr būtu, Jūsu Mazda logu tīrītāju slotiņām ir jābūt labā kārtībā.


Cik bieži būtu jāmaina logu tīrītāju slotiņas?

Logu tīrītāju slotiņu maiņas intervāls ir atkarīgs no automašīnas ekspluatācijas biežuma un braukšanas apstākļiem. Pēc mūsu pieredzes vidēji slotiņas ir jāmaina vienreiz gadā un vislabāk to izdarīt agrā rudenī, kad priekšā ir tumšais un nokrišņiem bagātais rudens un ziemas periods.

Nekavējoties vajadzētu nomainīt slotiņas, kas atstāj sliedes vai nenotīrītus laukumus uz vējstikla. Nolietojušās logu tīrītāju slotiņas ne tikai apdraud Jūsu un citu satiksmes dalībnieku drošību, bet arī var sabojāt vējstiklu.


Kas jāievēro, lai logu tīrītāju slotiņas kalpotu ilgāk?

Neizmantojiet slotiņas, ja auto stikls ir sauss.

Regulāri pārbaudiet vai logu mazgāšanas līdzekļa tvertnē ir pietiekami daudz šķidruma, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un logu tīrītāju darbināšanas pa sausu stiklu.

Ik pa laikam notīriet slotiņu gumijas daļu, izmantojot speciālus tīrīšanas līdzekļus.

Aukstā laikā vispirms pārliecinieties, ka slotiņas nav piesalušas pie stikla, ja tas tā ir, pirms to lietošanas atkausējiet tās.

Ja vējstikls ir apsnidzis, rūpīgi notīriet vējstiklu, pirms ieslēdzat logu tīrītājus. Ja uz vējstikla paliks ledus vai sniega gabaliņi, logu tīrītāji nespēs notīrīt vējstiklu kā pienākās, kā arī tie var sabojāt gumijoto daļu un arī pašu vējstiklu.


"Krons Auto" aicina Jūs laicīgi nomainīt automašīnas logu tīrītāju slotiņas,
lai skats uz ceļu vienmēr būtu skaidrs un pārredzams!